piątek, 15 lutego 2013

To ja :P

Witam powitania o to ja w naszej ukochanej grze:
Ogólnie mam skina za 20 MF radze kupować 2 razy po 10 MF tak wychodzi taniej.  A jak zobaczycie takiego gościa to jestem ja, zapraszam równierz na mój profil w grze pomoge z bosami (reszta na profilu)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz