Witam powitania o to ja w naszej ukochanej grze:
Ogólnie mam skina za 20 MF radze kupować 2 razy po 10 MF tak wychodzi taniej. A jak zobaczycie takiego gościa to jestem ja, zapraszam równierz na mój profil w grze pomoge z bosami (reszta na profilu)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz