niedziela, 10 lutego 2013
Powitania Pytania
Cześć! Witam was wszystkich, którzy to czytają mam nadzieję, że blog mocno rozkwitnie i będziecie się mogli cieszyc nowymi postami i coraz nowszymi zachęcam w dalekiej przyszłości do lubienia nas subskrybcji itp. Jak narazie to na tyle w kwestji powitalnej, ale jeżeli macie pytania do gry piszcie na mojego maila: blogerowicz15@gmail.com potemreszta tworcow bloga bedzie podawadz też swoje żebyście mogli korzystać z ich pomocy. I mam pytanie czemu jedna z tworczyn zrobila mnie autorem bo bylem administratorem i mam nadzieje, iż szybko to się wyjaśni bo jestem zły :(
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz